facebook
youtube

12. Ročník mezinárodního tanečního festivalu

Addiction - Junior Bosila, Kalliopi Tarasidou

13.8.2019

Závislost je duet spolu s Kalliopi Tarasidou, řeckou tanečnicí. Tato talentovaná tanečnice je známá svým životním stylem jako velký perfekcionista „A cyborg“, jak ji někteří lidé přezdívají. Pokud jde o mě, jsem závislý na představení, navíc je to má potřeba, touha výkonného umělce, ukázat můj atypický styl.

Závislost je mnohem víc než jen další show v mé kariéře.

Toto vystoupení představuje výsledek mé práce za několik let.

Vskutku těch nejkrásnějších Francouzské a evropské scény se skupinami Wanted Posse (Francouzká společnost) a Flying Steps (Německá společnost).

 

V roce 2009 jsem byl velice hrdý, když jsem vytvořili svou první sólovou show „Buanattitude“.

Tato úspěšná show, která se otočila a stále se otáčí ve všech koutech světa, mi umožnila získat označení choreografa. Choreografie však ostatní tanečníci nepředstavují stejnou práci.

Proto jsem posledních deset let tvrdě pracoval a spolupracoval na mnoha vystoupeních, které jsem se mohl zúčastnit, hodně diskutovat s mnoha renomovanými choreografy, se kterými jsem se mohl setkat, jako je Sylvain Groud, Vartan Bassil, nebo Amala Dianor, se kterou jsem spolu-choreografoval duet „Extension“.

 

Závislost je duet spolu s Kalliopi Tarasidou, řeckou tanečnicí.  Tato talentovaná tanečnice je známá svým životním stylem jako velký perfekcionista „A cyborg“, jak ji někteří lidé přezdívají. Pokud jde o mě, jsem závislý na představení, navíc je to má potřeba, touha výkonného umělce, ukázat můj atypický styl.

 

Na jevišti tak můžete pozorovat Kalliopi, která má téměř hypnotický tanec a já, v mé bublině hledám možnost a místo, jak být vidět více než ty ostatní.

V našich povahových rysech se propojujeme:

Kalliopi se stává dokonalou a úspěšnou a já přes mou potřebu výkonu se stávám perfekcionistou.

 

Naše dvě dynamiky se zde budou překrývat, aby se zvedly a překonaly…