facebook
youtube

14. Ročník mezinárodního tanečního festivalu

DORA SULŽENKO HOŠTOVÁ - PROCES, PROGRES

8.8.2019

Tanečnice Dora Hoštová zve diváky do tvůrčího Procesu Po čtyřech letech tvůrčí pauzy se na scénu vrací tanečnice Dora Sulženko Hoštová. 17. prosince 2014 představí v Experimentálním prostoru NoD premiéru své pohybové inscenace Proces. Na rozdíl od předchozích sólových projektů ji nyní na jevišti doprovází herec a tanečník Jan Čtvrtník a hudebnice a DJka Johana Švarcová.

V jedné recenzi se o nás prý psalo, že máme dobře nastavený proces. To je pozitivní, ne? Tak jsme si řekli, že po představení Proces uděláme sequel. Dvojku. Pokračování, když ten proces tak dobře šlape. S Procesem jsme projeli Česko, podívali jsme se do Norska, Řecka, tak by to tentokrát chtělo nějaký progres. Pokračování. Pokračování = větší rozpočet = víc herců PROGRES DORA SULŽENKO HOŠTOVÁ = větší pohoda. Těšte se. Jen tancovat už nestačí, takže sestava je následující: tanečnička + divadelník + cirkusák + pantomimec. Pokračování = PROGRES. A jestli z toho našeho zmatení z tvorby, matení diváků a pomatení recenzentů bude nakonec trilogie, to záleží jen na vás, divácích. My o tom tajně přemýšlíme! 

CHOREOGRAFIE, KONCEPT: Dora Sulženko Hoštová ÚČINKUJÍ: Dora Sulženko Hoštová, Jan Čtvrtník, Tomsa Legierski, Valentin Verdure HUDBA: Johana Ožvold LIGHT DESIGN: František Fabián SCÉNOGRAFIE: Dáda Němeček KOSTÝMY: Johana Krůfová 

Délka představení: 60 minut